افغانستان

حمایت مردم ولسوالی سالنگ از امارت اسلامی

صدها تن از باشندگان ولسوالی سالنگ پروان طی نشستی مشکلات شان را با مقامات محلی شریک ساخته وتعهد بر حمایت از نظام اسلامی کردند.

صدها تن از باشندگان ولسوالی سالنگ پروان طی نشستی مشکلات شان را با مقامات محلی شریک ساخته وتعهد بر حمایت از نظام اسلامی کردند.
مولوی عبیدالله امین زاده والی پروان دراین نشست گفت: مردم ما باید در کنار انسجام، وحدت و اتحاد از اهداف دشمن که علیه نظام مردم را به نام های مختلف استفاده کرده و اوضاع را مختل می کنند هوشیار و بیدار باشند و فریب آنان را نخورند.»
والی پروان گفت» هر آنکسی که در مقابل نظام اسلامی قیام می کند جرم آنان بالاتر از کفار است، حالا در افغانستان هیچ دلیل شرعی برای جنگ وجود ندارد و هرکسی که در مقابل آن می‌خیزد باغی و سرکش است.»
ملا عزیزالله عمر، قوماندان امنیه پروان در رابطه به مبارزات و مجاهدت مردم در برابر متجاوزین در این کشور صحبت کرده حاکمیت نظام کنونی را تلاش همه مردم دانست.
قوماندان امنیه پروان، همکاری مردم را با نیروهای امنیتی مهم پنداشت.
وی از بزرگان ولسوالی سالنگ خواست که جلو افراد بی‌بند و بار را بگیرند و نگذارند که آرامش و امنیت مردم از بین برود.
در حین حال، قاری صدیق الله مخلص رئیس استخبارات پروان، گفت که نظام کنونی که در راس آن همه علما و افراد آگاه قرار دارند یک نعمت الهی بوده و حمایت از آن لازمی می باشد.
مولوی برهان الدین اکرمی به نمایندگی از مردم دره‌ی کوکلامی و استاد عبدالحبیب به نمایندگی همه مردم سالنگ صحبت کرده گفتند مردم سالنگ از تامین امنیت محلات شان ابراز رضایت دارند و به مسوولان اطمینان می‌دهند که هرگز افرادی را که سبب مختل کردن آرامش و امنیت ما گردد، اجازه فعالیت نخواهیم داد.
آنان همچنان مشکلات و پیشنهادات شان را در بخش های صحت، تعلیم و تربیه، زراعت، موضوعات اجتماعی و نیازمندی‌های مردم با مسئولان شریک ساخته خواهان رسیدگی به آن شدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *