افغانستان

وزارت امور داخله:31 تن در پیوند به جرایم مختلف جنایی بازداشت شدند

وزارت امور داخله می‌گوید که 31 تن در پیوند به سرقت، قتل، قمار، جعل اسناد، قاچاق انسان و سایر جرایم جنایی طی ۲۴ ساعت گذشته در ۱۰ ولایت کشور بازداشت شدند.

وزارت امور داخله می‌گوید که 31 تن در پیوند به سرقت، قتل، قمار، جعل اسناد، قاچاق انسان و سایر جرایم جنایی طی ۲۴ ساعت گذشته در ۱۰ ولایت کشور بازداشت شدند.

وزارت امور داخله روز (یکشنبه 22 دلو) در شبکه اجتماعی اکس نوشته است که 31 تن در پیوند به سرقت، قتل، قمار، جعل اسناد، قاچاق انسان و سایر جرایم جنایی در ۲۴ ساعت گذشته از ۱۰ ولایت کشور بازداشت شدند.  به گفته این وزارت پولیس، شش تن را در پیوند به جرایم مختلف جنایی از ولایت نیمروز، پنج قمار باز را در بلخ، چهار تن را در پیوند به سرقت همراه با یک عراده موتر و یک عراده زرنج سرقت شده از لوگر، سه  سارق و دو تن دیگر را در پیوند به جعل اسناد در هرات بازداشت کردند.

این وزارت همچنین افزوده است که  یک تن در پیوند به قاچاق انسان همراه با دو سارق از ولایت کندهار، دو سارق در ارزگان، دو تن در پیوند به سرقت وسایط از پکتیکا، دو سارق وسایط در پکتیا، یک تن در پیوند به قتل خانمش از بغلان و یک سارق دیگر در مربوطات ولایت دایکندی بازداشت شده اند.

در همین حال قوماندانی امنیه ولایت کابل نیز روز (یکشنبه 22 دلو) در شبکه اجتماعی اکس نوشته است که پولیس حوزه پنجم شهر کابل سه زن را به اتهام دزدی از مربوطات این حوزه بازداشت کردند.

به گفته قوماندانی امنیه ولایت کابل این زنان با نیرنگ و فریب از خانه های مردم در مناطق مختلف شهر کابل سرقت می کردند که پس از تلاش های مکرر پولیس بالفعل دستگیر و دوسیه های این زنان بعد از تحقیقات به ارگان های مربوطه سپرده خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *