جهان

رزمندگان قسام با 9 عملیات اشغالگران را غافلگیر کردند

انیس: علی رغم ادعاهای دشمن صهیونیستی مبنی بر اینکه گردان‌های شهید عزالدین القسام شاخه نظامی مجاهدین حماس را در منطقه «تل‌الهوی» در جنوب غربی شهر غزه از بین برده است، رزمندگان این گردان ها دیروز سه شنبه ۹ عملیات در این منطقه انجام دادند.

به نقل از خبرگزاری سما، گردان‌های عزالدین القسام شاخه نظامی حماس اعلام کرد که ۹ عملیات از جمله منفجر کردن ۳ دستگاه تانک و هدف قراردادن نیروهای پیاده نظام ارتش رژیم صهیونیستی با استفاده از بمب را در منطقه تل‌الهوی انجام داده است.

برپایه این گزارش، نیروهای مقاومت همچنان به بمب‌گذاری در مناطق حضور اشغالگران و هدف قرار نظامیان صهیونیست ادامه می‌دهند.

عملیات گردان های القسام در منطقه تل‌الهوی درحالی انجام می‌شود که رژیم صهیونیستی در آغاز جنگ تجاوزگرانه خود علیه نوار غزه اعلام کرده بود که به حضور رزمندگان این گردان‌ها در این منطقه پایان داده است.

رژیم اشغالگر در دور جدید عملیات اخیر خود در جنوب غربی شهر غزه بر این باور بود که منطقه تل‌الهوی به راحتی قابل نفوذ است و از ناحیه جنوب غربی می‌توان وارد آن شد اما علی رغم ادعاهای رژیم صهیونیستی، گردان‌های القسام نیروهای پیاده نظام ارتش رژیم صهیونیستی و تجهیزات جنگی آن‌ها را در این منطقه هدف قرار داد.

براساس این گزارش، ارتش رژیم صهیونیستی گمان می‌کرد که گردان «تل‌الاسلام» از گردان های القسام را در منطقه تل الهوی نابود کرده است اما با عملیات این گردان در مناطق تحت اشغال ارتش رژیم صهیونیستی، نظامیان این رژیم را غافلگیر کرد.

با گذشت ۲۷۷ روز از آغاز تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *